Beyblade Burst App

Aksiyon ve macera oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 968 MB
  • Version 5.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Hasbro, Inc
Beyblade Burst App oyunu ile topaçlarınızı oluşturarak, kişiselleştirebilir ardından da çarpıştırabilirsiniz.

Kişisel cihazlarınıza heyecan ve enerji katan Beyblade Burst App rüzgârı tüm Dünya'yı sarıyor! Pek çok kişi tarafından tercih edilen bu oyun oldukça zevklidir. Yapmanız gereken şey, topaçlarınızı oluşturmak ve çarpıştırmak. Beyblade Burst App oyununda maçları kazanmak içim mücadele edin, sanal paraları açmak için ise yarışın!

Çok oyunculu da oynayabileceğiniz bu oyunda pek çok özellik de bulunuyor. Çevrimiçi oynayabileceğiniz Beyblade Burst oyununda arkadaşlarınızla kapışabileceğiniz gibi dünya çapındaki diğer oyuncularla da yarışabilir, onlara meydan okuyabilirsiniz. Blader olarak çaylak seviyesinden en üstün Beymaster seviyesine ulaşmak için başarılar elde etmeniz gereken bu oyunda lider tablolarına adınızı yazdırabilirsiniz.

Topaçlarınızı da kişiselleştirebileceğiniz Beyblade Burst oyununda, kendinize ait bir profil oluşturabilirsiniz. Geliştirilmiş topaç seçimi de sunan bu oyunda, topaç koleksiyonlarını görüntüleyebilir, filtreleme özelliği sayesinde de dilediğiniz renk ve şekilde topaçları seçebilirsiniz.

Kaybedilen ilerlemeleri geri yükleyebileceğiniz bu oyunda ilerlemelerinizi geri alabilir bu sayede kaybettiğiniz seviyeleri tekrar tekrar oynayabilirsiniz. Heyecan verici güçlerle topaçlarınızı çarpıştırabileceğiniz Beyblade Burst oyununda en iyi topaçlara sahip olmak ve adınızı liderlik panosuna yazdırmak için sanal parçaları açmayı da unutmayın!

Pek çok özelliğe sahip Beyblade Burst App uygulamasını sizde cihazınıza yükleyerek, topacınızı çarpıştırabilir, rakiplerinize meydan okuyabilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster
Beyblade Burst App indir
DİĞER SÜRÜMLER