Beyblade Burst App

Aksiyon macera oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 968 MB
  • Version 5.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Hasbro Inc.
Kişisel cihazlarınıza heyecan ve enerji katan Beyblade Burst App rüzgârı tüm Dünya'yı sarıyor!

Dünya çapında pek çok kişi tarafından tercih edilen Beyblade Burst App oyunu oldukça zevklidir. Yapmanız gereken tek şey, topaçlarınızı oluşturmak ve çarpıştırmak. Beyblade Burst App oyununda maçları kazanmak içim mücadele edin, sanal paraları açmak için ise yarışın!

Topaçlarınızı da kişiselleştirebileceğiniz Beyblade Burst oyununda, kendinize ait bir profil oluşturabilirsiniz. Geliştirilmiş topaç seçimi de sunan bu oyunda, topaç koleksiyonlarını görüntüleyebilir, filtreleme özelliği sayesinde de dilediğiniz renk ve şekilde topaçları seçebilirsiniz.

Çevrimiçi de oynayabileceğiniz bu oyunu dilerseniz çok oyunculu da oynayabilirsiniz. Beyblade Burst oyununda arkadaşlarınızla kapışabileceğiniz gibi dünya çapındaki diğer oyuncularla da yarışabilir, onlara meydan okuyabilirsiniz. Blader olarak çaylak seviyesinden en üstün Beymaster seviyesine ulaşmak için başarılar elde etmeniz gereken bu oyunda lider tablolarına adınızı yazdırabilirsiniz.

Pek çok özelliğe sahip Beyblade Burst App oyununda kaybedilen ilerlemeleri geri yükleyebileceğiniz gibi ilerlemelerinizi de geri alabilir ve bu sayede kaybettiğiniz seviyeleri tekrar tekrar oynayabilirsiniz. Heyecan verici güçlerle topaçlarınızı çarpıştırabileceğiniz Beyblade Burst oyununda en iyi topaçlara sahip olmak ve adınızı liderlik panosuna yazdırmak için sanal parçaları açmayı da unutmayın!

Sizde bu oyunu cihazınıza yükleyerek, topacınızı çarpıştırabilir, rakiplerinize meydan okuyabilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster
Beyblade Burst App indir
DİĞER SÜRÜMLER